Brukarstwo

brukarstwo kamień ogrodowy tarasy z kamienia Toruń Bydgoszcz

Usługi brukarskie

Firma Seedart specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu nawierzchni z kostki brukowej, kamienia naturalnego, granitu i kostki betonowej, które w połączeniu z pięknym ogrodem tworzę wyjątkowe powierzchnie. Dbamy o Wasze pełne zadowolenie, dlatego ściągamy jedynie najlepsze produkty od ceniony polskich producentów. Nowoczesne nawierzchnie budowane z różnokolorowych materiałów otwierają przed nami nowe możliwości aranżacyjne. Eleganckie przejścia, podjazdy czy wykończenia tworzą atrakcyjne formy architektoniczne, zdobiąc ogrody i poprawiając w nim komunikację. Zobacz co potrafimy wyczarować z twardych jak skała produktów.

 

 Projektując ogrody dbamy również o ciekawe elementy wykończeniowe. Jednym z rozwiązań jest brukarstwo, które dzięki bogatemu zapleczu produktów, tworzy przed nami wyśmienitą okazję do kreowania wyjątkowych form architektonicznych. Naturalne kolory idealnie łączą się z głęboką zielenią, dominującą w ogrodzie, tworząc nietypowy, choć elegancki związek dwóch skrajnych materiałów. Przy pomocy kostki brukowej, betonowej, granitowej i kamiennej jesteśmy w stanie zbudować luksusowe nawierzchnie, które przetrwają wiele lat.

 

Nie tylko zaprojektujemy, ale także zrealizujemy plan nawierzchni. Z pomocą wykwalifikowanych brukarzy odpowiednio przygotujemy nawierzchnię i nałożymy warstwę posypki, która zespoli całość konstrukcji. Ułożymy wybrany przez Państwa materiał w piękny wzór i utwardzimy powierzchnię specjalistycznymi urządzeniami. Na końcu zafugujemy nawierzchnię i zakonserwujemy specjalnym preparatem, który ożywi kolor i przedłuży żywotność materiałów. Tak przygotowane zlecenia, wkomponuje się w zieloną przestrzeń i będzie służyć latami.

 

Seedart daje Państwu gwarancję satysfakcji. Korzystamy z nowoczesny produktów i materiałów. Poszukujemy nietuzinkowych, aczkolwiek praktycznych rozwiązań i tworzymy wyjątkowe aranżacje przestrzenne. Indywidualnie omawiamy każdy projekt z Klientem, by jak najlepiej współgrał z jego oczekiwaniami. To na Waszym zadowoleniu zależy nam najbardziej. Daj się ponieść wyobraźni i skonsultuj z nami swój pomysł na wymarzoną przestrzeń wokół domu. Dla nas niemożliwe nie istnieje. Jest tylko autorski plan, wyjątkowy projekt i realizacja. I to jaka.