Tarasy

Tarasy z kamienia i drewna

Tarasy to miejsca spotkań, kiedy dzielimy się z najbliższymi naszymi marzeniami i uciechami. To przestrzeń pełna rozrywki i uśmiechu. To tutaj kosztujemy smaków lata, zajadając się pysznościami w ciepły, letni dzień. Mówi się, że kuchnia jest sercem domu. Taras w takim razie jest sercem ogrodu, w którym przesiadujemy godzinami w towarzystwie bliskich, w otoczeniu natury. Ta przestrzeń może być piękniejsza niż myślisz. Zaaranżowana według Twoich potrzeb i bogata w atrakcyjne rozwiązania, będzie cieszyć wszystkie Twoje zmysły.

Frima ogrodnicza Seedart zajmuje się projektowaniem i aranżowaniem przydomowych tarasów i balkonów. Niezależnie od tego czy są one ulokowane na ziemi, czy wiszą kilka metrów nad ziemią, mogą być równie piękne, jak otaczająca je przestrzeń. Zadbamy o bogactwo elementów dekoracyjnych i o odpowiedni dobór roślinności, by w każdej chwili towarzyszyło Wam poczucie elegancji i wytworności.

Dowiemy się o Twoich pragnieniach i pomysłach. Spojrzymy na świat Twoimi oczami, by przygotować dla Ciebie idealny projekt. Zobaczymy co Ci w duszy gra i połączymy to z wyjątkową dekoracją. Dobierzemy meble ogrodowe, kolorowe i bujne rośliny, a także ładne oświetlenie i stworzymy klimatyczną przestrzeń, nawet na 10 piętrze.

Realizowaliśmy już unikatowe projekty i wciąż mamy ochotę na więcej. Każde zlecenie jest dla nas możliwością rozwoju, gdyż lubimy poszerzać nasze umiejętności. W projektowaniu tarasów główną rolę odgrywa wyobraźnia, która pozwala nam tworzyć nietuzinkowe i nigdzie nie spotykane aranżacje. Z nami zbudujesz zielony i wypełniony pozytywną energią zakątek.