Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 390

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 644

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 661
O firmie - SeedArt - Projektowanie ogrodów Toruń Bydgoszcz O firmie - SeedArt - Projektowanie ogrodów Toruń Bydgoszcz

O firmie

Działalność w zakresie  projektowania i zakładania ogrodów rozpoczęliśmy w 2007r. Do dziś zrealizowaliśmy oraz modernizowaliśmy setki ogrodów w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu i okolicach. Tworząc projekty ogrodów zawsze kierujemy się indywidualnymi oczekiwaniami naszych klientów. Projektujemy ogrody  wraz z klientem, tak aby tworzony ogród był nasza wspólną kreacją. Nie narzucamy własnych wizji i dbamy tylko aby  nasze ‚ziarno sztuki’ czyli ‚seed art’ pozostało zasiane w ogrodzie tworzonym.

Nasze pomysły i wizje ogrodów przedstawiamy klientom w postaci wizualizacji 3D tak by aby były zrozumiałe, bo dzięki temu klient nie jest zaskoczony ostatecznym efektem realizacji projektu, który zobaczył na projekcie. Do każdego projektu ogrodu opracowywany jest kosztorys wstępny realizacji inwestycji, dzięki któremu swobodnie można realizować ogród według zaplanowanego budżetu.

Zakładanie ogrodów jest najprzyjemniejszym etapem realizacji całego projektu. Możemy wykonać dla Państwa  ogród kompleksowo, począwszy od prac ziemnych poprzez położenie traktów pieszych z kostki brukowej lub kamienia naturalnego, wykonanie tarasu z drewna lub kamienia, skompletowanie i zasadzenie roślin, wraz z wykonaniem oświetlenia nawadniania na  zasianiu lub położeniu trawnika z rolki kończąc.

Bardzo często zdarza się, że realizujemy projekty ogrodów etapami dostosowanymi do budżetu klienta. Podejmujemy się również realizacji poszczególnych  zadań w ogrodzie np. projektujemy i budujemy taras z drewna egzotycznego, zdarza się też że zakładamy od nowa trawniki.

W naszej ofercie znajduje się także usługa modernizacji  ogrodów założonych kilka, kilkanaście lat temu które przestały spełniać oczekiwania klientów lub po prostu zostały zaniedbane i wymagają przecinek i przesadzania przerośniętych roślin.

W naszej pracy mamy szczęście łączyć pasję z wiedzą oraz  pracą, która daje nam satysfakcję. Efektem tego są ogrody wykonane z dbałością o detale stworzone z najlepszych materiałów po to by stworzyć dla Państwa wyjątkowy ogród. Projektowanie ogrodów i ich zakładanie to nasza pasja i sposób nażycie, zachęcamy do zapoznania się za galerią naszych realizacji.