O Nas

Kilka słów o Nas

Jesteśmy grupą osób, których pasją jest architektura krajobrazu. Kilka lat temu hobby przerodziło się w pomysł na pracę i tak już zostało. Zależy nam na tworzeniu unikatowych i oryginalnych projektów zagospodarowanie przestrzennego. Specjalizujemy się w pomysłowych aranżacjach ogrodów i tarasów, korzystając z naszej wyobraźni, wiedzy i bogatego doświadczenia. Naszą dewizą jest – piękno zamknięte w ogrodach.

Współpracujemy z gronem najlepszych specjalistów w dziedzinie roślinności i architektury. Nasi dostawcy to ludzie na których można polegać. Zawsze dostarczają nam dorodne rośliny i wysokiej jakości materiały, które są bazą do kreowania idealnych przestrzeni ogrodowych. W czasie projektowania korzystamy z najnowocześniejszych technologii. Projekty w formie multimedialnej są naszą specjalnością. Atrakcyjnie wizualnie, ułatwiają nanoszenie ewentualnych poprawek i skracają czas pracy nad zleceniem.

Jeśli marzysz o pięknym ogrodzie, skorzystaj z naszych usług. My zagwarantujemy Ci wyjątkowe projekty w atrakcyjnej cenie. Wsłuchamy się w Twoje potrzeby i zrealizujemy najśmielsze pomysły. Z nami zbudujesz ogród o jakim marzysz.

Nasza oferta

Firma ogrodnicza Seedart pragnie zaoferować Państwu kompleksowe usługi ogrodnicze. Od projektu po realizację. Bazujemy na wysokiej jakości produktach. Tworzymy urokliwe przestrzenie ogrodowe, cenione za niebywały styl i elegancję. Przygotowaliśmy dla Was atrakcyjną ofertę w zakresie:

- projektowania architektury krajobrazu przy domach, siedzibach firm i w przestrzeni publicznej

- projektowania zagospodarowania tarasów i balkonów

- prac ogrodowych – zakładanie ogrodów i trawników

- pielęgnacji ogrodów – podlewanie, nawożenie, przycinanie, sprzątanie, aeracja, nasadzanie

- sprzątania terenów zielonych

- budowania nawierzchni z kostki brukowej, granitowej, betonowej i kamienia naturalnego

Jesteśmy liderem na lokalnym rynku. Nasze kompozycje przyciągają uwagę i zachwycają pomysłowością. Są stonowane, choć w każdym calu interesujące. Budowany od lat sukces jest wynikiem podążania za najnowszymi trendami w branży ogrodniczej. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Sprawdź nas.

Zasięg działania

Nasza firma działa na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego , głównie w Toruniu i Bydgoszczy, choć z wielką przyjemnością odwiedzimy także Twoją miejscowość. Odległość nie gra roli, gdy w grę wchodzą ambitne zlecenia.

Nasza siedziba mieści się w urokliwej wsi Pędzewo koło Złejwsi Wielkiej, pomiędzy  Bydgoszczą a Toruniem. To właśnie tutaj powstają wyjątkowe projekty. Może i Ty dasz się skusić?